Takip Edin :

Yapımı devam eden ULUS DİŞ KLİNİĞİ PROJESİ de Samsung ‘u tercih etti.

Yapımı devam eden ULUS DİŞ KLİNİĞİ PROJESİ de Samsung ‘u tercih etti.

Samsung, hangi sektörde olursanız olun, işinizin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde yanıt veren bir iklimlendirme sistemine sahiptir. Samsung’un kullanıcı dostu sistemleri, tüm tesisinizle kusursuzca bütünleşen şık tasarımları ve sessiz çalışma özellikleriyle konfor kontrolünü kolaylaştırıyor.

Yapımı devam eden ULUS DİŞ KLİNİĞİ PROJESİ de Samsung ‘u tercih etti.

Klima sistemi seçiminde güvenirlilik kritik önem taşır.

Analizgroup olarak müşterimize hızlı ve doğru tercihler yaparak güvenirlik ilkesinin bizim için en önemli unsurlardan biri olduğunu da projelerde kanıtlıyoruz.

Proje de console tipi iç ünite seçimi yapıldı. Soğutma ve ısıtma için iki ayrı hava çıkışına sahip olan Console ünitesi alanın her noktasında istenilen sıcaklığa ulaşmayı garanti eder. Sıcak hava alt hava çıkışından yayılarak odanın tamamının eşit derece ısınmasını sağlar. Bu yenilikçi iki yönlü hava çıkışlarıyla işletmeler daha konforlu ve zevkli bir ortamın keyfini çıkarabilirler.

Yalnızca 199 mm kalınlığı sayesinde bu klima piyasadaki en ince klima ünitesidir. Zarif ve kompakt tasarımı sayesinde en uygun performansı sağlar.

Console klima ünitesi güçlü ve etkili olduğu kadar yalnız 23 dB'lik sessizlikte çalışır. Kullanıcının seçebileceği yüksek, orta, düşük ve sessiz olmak üzere dört farklı çalışma modu bulunmaktadır. İşletmeler en uygun sıcaklığın fiziksel konforundan ve huzurlu, sessiz bir çalışma ortamının avantajlarından yararlanacaktır.