Takip Edin :

FATİH YEDİKULE SPOR TESİSLERİ PROJESİ’NDE YANKI MEKANİK TARAFINDAN ANALİZ GROUP TERCİH EDİLDİ.

FATİH YEDİKULE SPOR TESİSLERİ PROJESİ’NDE YANKI MEKANİK TARAFINDAN ANALİZ GROUP TERCİH EDİLDİ.

Fatih Belediyesi’nin sportif ve sağlıklı yaşam bağlamında çekim noktası olma iddiasıyla projelendirdiği, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle hayata geçirilen Yedikule Spor Kompleksi’nin yapımında Yankı Mekanik, tercihini ANALİZ GROUP’tan yana kullandı.

     Üç kat olarak planlanan tasarımın giriş katında çelik havuz sistemi örnek alınarak 25m uzunluğunda olimpik yüzme havuzu , 260 kişi kapasiteli teleskopik tribün yer almakta. Diğer katlarda Spor stüdyosu, Türk hamamı, buhar odası, sauna, masaj odalarının oluşturduğu Spa Merkezi yer alan spor merkezinde GF Hakan Plastik grubunun ürettiği Silenta boruların tedariği için Analiz Boru tercih edildi.

Projenin vana grupları Analiz group imzası ile Unival marka oldu.

Isıtma tesisatı sekonder ve primer devrede  İn-line yüksek verimli sirkülasyon pompalar ile ETNA ve LOWARA marka tercih edildi. Kullanım suyu hidroforunda komple paslanmaz, çelik pompalı,  panolu, frekans konvertörlü hidrofor tercih edildi.

Isıtma tesisatında; kazan grupları A sınıfı enerji verimliliği ve geniş modülasyon oranı ile avantaj sağlayan PROTHERM marka olur iken boyler için MIT marka Analiz Group güvencesiyle tercih edildi.