Takip Edin :

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme fuarı

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme fuarı

Şubat ayında gerçekleşen, Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme fuarı olarak kabul edilen ISK-SODEX 2018’de Analiz Group da vardı.

10 yılı aşkın süredir VRF Klima Sistemleri projelendirme, satış ve uygulama faaliyetlerini yürüten Analiz İklimlendirme 2017 yılında Samsung Electronics Türkiye ile partnerlik sözleşmesi yaptı.

Analiz İklimlendirme, Samsung markasının kaliteli hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile geleceğe yönelik güven temeli üzerine kurulmuş adımlar atmaya devam ediyor.

81 il ve ilçelerinde hizmet veren Analiz İklimlendirme, şirket vizyonuna uygun olarak “Üstün Ürün, Benzersiz Hizmet” sloganı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.

Sistem Klima Satış Müdürü Alkan KAPLAN; geniş müşteri portföyü, yaygın satış sonrası hizmet ağı, mühendis kadrosu ve profesyonel teknik elemanları ile iklimlendirme sektöründe büyük projelerde kısa sürede tanındıklarını belirtti. Başarı ile geçen dönem ardından daha ileri gidebilmek adına her gün yenilendiklerini vurgulayan Kaplan Samsung ile bu sene kendilerinden daha çok bahsedileceğini vurguladı.