Takip Edin :

 ZEKERİYAKÖY – KARDELEN VİLLALARI PROJESİNDE ANALİZ GROUP – SAMSUNG SİSTEM KLİMALARI TERCİH EDİLDİ.

ZEKERİYAKÖY – KARDELEN VİLLALARI PROJESİNDE ANALİZ GROUP – SAMSUNG SİSTEM KLİMALARI TERCİH EDİLDİ.

Dünyanın sayılı kentlerinden biri olan İstanbul’da, yükselen trend merkezi ve yatay şehirleşme anlayışının odağı Zekeriyaköy’de ÖMER IŞIK İNŞAAT SAN.ve TİC. A.Ş tarafından doğa içinde doğa ile uyumlu modern hayatın gereksinimleri ve kullanıcı memnuniyeti dikkate alınarak, yaşamın huzurunu sentezleyip, ihtiyaç ve gereksinimler doğrultusunda, yaşama değer katan her türlü konfor ve modern mimariyi doğayla bütünleştirerek 7 adet İkiz Villada 14 adet Müstakil Tripleks Villa tasarlanmıştır.

Analizgroup projenin iklimlendirme kısmında yer alarak projelendirme , satış ve satış sonrasını kapsayan hizmetlerini Ömer Işık İnşaat firmasına çözüm ortağı olarak sunmuştur.

Projede Eco Dış ünite – Tek yön kaset iç ünite ve Wind Free panel seçimi yapılmıştır. Yalnız 135 mm yüksekliğe sahip İnce Tek Yönlü Kaset Tipi dünyanın en ince iç mekan klima ünitesidir. Kompakt, hafif tasarımı bulunduğunuz alanda daha önce olmadığı kadar kolay kurulum ve bakım imkanı sağlar. Bu yüksek performanslı üniteler her tür ve tarzdaki iç mekana kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde akıllıca tasarlanmıştır.

Cereyanda Kalmadan Serin Kalın

Wind-Free™ Soğutma, soğuk rüzgarın rahatsız edici hissini yaşatmadan serinliği konforlu bir seviyede tutar. Soğuk hava, 10.000 mikro hava deliğinden yavaşça üflenir, böylece ne çok sıcak ne de çok soğuk hissedersiniz.

Geniş alanlarda hızlı soğutma

Daha geniş ve uzun kanatlar sayesinde büyük alanları çok daha hızlı bir şekilde soğutur ve homojen iklimlendirme sağlar.